fbpx

Zapraszamy do Gdańska

ZAPRASZAMY NA drugą edycję festiwalu Światłosiła

Zapraszamy Was na stocznię do Europejskiego Centrum Solidarności, do najbardziej fotogenicznego miejsca w Gdańsku! Aby celebrować światło i wolność. Aby chłonąć inspiracje, bawić się i poszerzać horyzonty! Poczuć moc historii i stworzyć coś nowego - wspólnie z miłośnikami fotografii i filmu z całej Polski.

Możecie się tu uczyć, imprezować, zwiedzać, konkurować, wygrywać, ćwiczyć pod okiem mistrzów, pokazać swoje portfolio, obejrzeć wystawę, przetestować najnowszy sprzęt foto-video, zrobić zakupy w super promocji i przede wszystkim – stworzyć mnóstwo dobrych kadrów i poznać nowych znajomych z branży! Stocznia to miejsce, w którym technologia spotyka się ze sztuką.

To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulturalne na mapie Polski. Łączy w sobie ideę wielu znanych formatów, tak aby przeżycia uczestników mogły być w końcu kompletne.

Spoiwem bogatej oferty festiwalu jest hasło zawarte w jego nazwie. Fotografia i film bez światła po prostu nie istnieją! Mamy ponadto nadzieję, że miejsce o bogatej wolnościowej historii, które wybraliśmy na tło festiwalu, uwolni (dosłownie i w przenośni) Waszą kreatywność i wyobraźnię!

Brzmi interesująco? Dajcie znać swoim znajomym i odwiedźcie razem Europejskie Centrum Solidarności w dniach 6-7 września 2023! 

Mamy nadzieję, że termin festiwalu planowany na końcówkę lata, pozwoli Wam przy okazji skorzystać z uroków plażowania i zostaniecie w Trójmieście na dłużej!

W tym samym czasie w Trójmieście odbywają się jeszcze inne ciekawe wydarzenia: festiwal fotografii “W ramach Sopotu” oraz “Festiwal Polskich Filmów Fabularnych” w Gdyni. 

Sprawdź harmonogram. Już teraz odkrywaj z nami kolejne atrakcje i sprawdź, czyich opowieści posłuchasz niebawem na wykładach i warsztatach

ZAPRASZAMY