Przed nami dwa dni święta foto-video

poznaj festiwalowe strefy!

otwarte strefy studio

Wejdź do magicznego atelier, gdzie czeka na Ciebie zaaranżowane studio z akcesoriami, a Ty, zamiast wzdychać do nich za szklaną gablotką ze sprzętem, możesz ćwiczyć swój warsztat pod okiem specjalistów! Strefa Studio I znajduje się na pierwszym piętrze w budynku BHP razem ze strefą druku. Strefa Studio II będzie ulokowana w “Sali Statek” w Budynku Dyrekcji Stoczni Cesarskiej (przy wejściu głównym). Dodatkowo będzie udostępniona otwarta strefa fotografowania przy stoiskach wystawców na podeście w sali BHP. W strefach możesz korzystać z monitorów EIZO i tabletów Wacom.

Strefa sprzętu

Spotkaj się ze swoją ulubioną marką sprzętu Canon, Nikon, Sony i wieloma innymi, aby lepiej poznać ich ofertę, przetestować sprzęt na miejscu i zrobić zakupy z mega rabatem!

W specjalnie przygotowanej Strefie Studio (do testowania oświetlenie studyjne, scenografia, profesjonalna modelka) możesz sprawdzić każdy interesujący Cię produkt.

Skorzystaj z wiedzy specjalistów, którzy odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania: który aparat jest lepszy, co kupić w określonym budżecie, od czego zacząć, co z czym będzie działać i dlaczego. A wszystko to w luźnej atmosferze i w ramach dzielenia się wspólną pasją. Pamiętaj, „po drugiej strony lady” są tacy sami zajawkowicze jak Ty!

Strefa Druku Canon

strefa druku
Wydrukuj swoje zdjęcie (uczestnicy warsztatów masterclass i fotogier mogą to zrobić za darmo), porozmawiaj ze specjalistami o procesie drukowania, kalibrowania i wybierania sprzętu, papieru oraz tuszy. Strefa druku zostanie ulokowana w Strefie Studio I na pierwszym piętrze w Sali BHP

Cennik wydruków: A3 – 10 zł A4 – 4 zł 10×15 – 1 zł

strefy cyfrowe.pl

Wypożyczalnia/używane – wypożycz sprzęt i skorzystaj z inspirującej przestrzeni! Jeśli zastanawiasz się, czy chcesz wymienić swój stary sprzęt na nowy, podejdź do naszego stoiska i porozmawiał z naszym działem “używanych”. Możesz bezpłatnie wypełnić formularz i zostawić sprzęt do ekspertyzy naszych specjalistów. W zamian po festiwalu otrzymasz bon na sprzęt lub zwrócimy go wysyłkowo. Miejsce – sala na parterze BHP. Sklep – znajdziesz nas w centralnym miejscu sali BHP między strefami sprzętu partnerów. Tutaj możesz dokonać zakupu (sprzęt, którego nie mamy na miejscu, dowieziemy Ci z magazynu)! Spytaj naszych specjalistów o ofertę specjalną, dostępną tylko na festiwalu i dokonaj zakupu w supercenie na miejscu! B2B – nasz dział sprzedaży bezpośredniej znajdziesz w Strefie Chillu w wydziale remontowym. Przyjdź, porozmawiaj i nawiąż z nami relacje owocującą późniejszą współpracą i pomocą przy zakupach dla małych i dużych firm.
strefy cyfrowe.pl

strefa audio

Strefa Audio
W strefie audio będziesz miał możliwość przetestowania wraz z naszymi specjalistami najlepszych miktofonów, konsolet, słuchawek i akcesoriów. Poznaj sprzęt marek Rode, Sennheiser, Zoom i Shure, dzięki któremu Twoje realizacje będą brzmiały jeszcze lepiej! Strefę audio znajdziesz na drugim piętrze w “Sali Warsztat” w Budynku Dyrekcji Stoczni Cesarskiej.

sale wykładowe

Wybierz interesującą pozycję z harmonogramu i posłuchaj specjalistów.
Sale wykładowe są umieszczone:
– na pierwszym piętrze w
Sali BHP (nr 1 na mapie)
– w sali głównej
Budynku Dyrekcji Stoczni Cesarskiej (nr 2 na mapie)
– w
Doku Cesarskim (nr 4 na mapie)

strefa chillu

Miejsce, w którym odpoczniesz i zrelaksujesz się, a także będziesz miał okazję spróbować specjalnie na festiwal przygotowanej Cyfrówki i Filmówki. Spotkasz tu takich jak Ty miłośników fotografii i filmu oraz naszych specjalistów z działu B2B.

wystawy

Oprócz zdjęć na ekranach zobaczycie również zdjęcia na żywo! W sali głównej Budynku Dyrekcji Stoczni Cesarskiej znajdziecie wystawę pokonkursową “Wolność”. Wystawy towarzyszące będą natomiast zaprezentowane w Doku Cesarskim obok stoiska nPhoto.
Fot. Elwira Kruszelnicka

wolność istnienia


Spotykamy się na wielkim święcie foto-video!

Już za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy