fbpx

Przed nami dwa dni święta foto-video

poznaj festiwalowe strefy!

otwarte strefy studio

Wejdź do magicznego atelier, przygotowanego na Twoje wszystkie pomysły. Włącz lampy, ustaw modelkę, chwyć za aparat i ogrzej się w błysku fleszy. Do dyspozycji odwiedzających: oświetlenie studyjne, akcesoria oświetleniowe, scenografia, profesjonalne modelki, asystenci.

Strefa Druku Canon

Wydrukuj za darmo swoje zdjęcie, porozmawiaj ze specjalistami o procesie drukowania, kalibrowania i wybierania sprzętu, papieru oraz tuszy.

strefa sprzętu

Spotkaj się ze swoją ulubioną marką, m.in. Canon, Sony, Nikon i wieloma innymi, aby lepiej poznać ich ofertę, przetestować sprzęt na miejscu i zrobić zakupy z mega rabatem bez ruszania się z terenu festiwalu!


Skorzystaj z wiedzy specjalistów, którzy odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania: który aparat jest lepszy, co kupić w określonym budżecie, od czego zacząć, co z czym będzie działać i dlaczego. A wszystko to w luźnej atmosferze i w ramach dzielenia się wspólną pasją. Pamiętaj, “po drugiej strony lady” są tacy sami zajawkowicze jak Ty!

 

 

wykłady

Aż 3 sceny jednocześnie! Kilkadziesiąt wykładów w 2 dni! Wybierz ścieżkę #lepszafotografia albo #lepszyfilm i ucz się za darmo od najlepszych praktyków! Duety Malachite Meadow oraz White Smoke Studio, Jakub Kaźmierczyk, Michał Warda, Paweł Karpiński, Ann Podsiedlik, Adam Wawrzyniak, Maciej Moskwa… to pierwsi prelegenci, których Wam zdradzamy! Lista nazwisk robi się coraz dłuższa.

fotogra

Fotospacer z nagrodami w formie gry miejskiej. Włącz tryb obserwatora, poznaj stoczniowe zakamarki i zrób lepsze zdjęcia niż Twoja konkurencja. Testuj topowe aparaty i obiektywy pod okiem instruktora. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

warsztaty masterclass

Poznaj swoich mistrzów na żywo i ćwicz pod ich okiem w profesjonalnym studiu z industrialnym klimatem! To świetna okazja do rozwijania nowych umiejętności i wzbogacenia swojego portfolio! W przeciwieństwie do wykładów liczba miejsc na warsztatach jest mocno ograniczona. Dla Waszego komfortu spotykamy się w grupach 8-10 osobowych.


Spotykamy się na wielkim święcie foto-video!

Już za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy