baw się, ucz i zdobywaj nagrody!

Fotogra

Weź udział w fotospacerze po terenach Stoczni Gdańskiej z , podczas którego nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale masz również szansę na zdobycie fantastycznej nagrody za najlepiej wykonane zadania fotograficzne! Fotospacer ma formę gry miejskiej a uczestnicy staną przed kreatywnymi zadaniami, na których wykonanie będą mieli określoną ilość czasu. W trakcie festiwalu ŚwiatłoSIŁA odbędzie się aż 6 takich fotospacerów – koniecznie sprawdź terminy oraz prowadzących i dołącz do zabawy!

jakie zadania na mnie czekają?

Scenariusz fotogry to najpilniej strzeżona tajemnica całego festiwalu. Uczestnicy poznają jego treść dopiero w momencie startu fotospaceru. Zdradzimy teraz tylko tyle, że każdy otrzyma 5 tak samo brzmiących zadań i będzie mógł je wykonać w wybranym przez siebie miejscu i czasie.

Pamiętaj! Nie musisz wykonać wszystkich zadań podczas samego spaceru! Jest to czas inspiracji i poszukiwania – czas dla Ciebie. Jeśli dane miejsce Cię zainspiruje wróć tam o swojej ulubionej porze dnia i dokończ zadanie…w czasie trwania festiwalu.

Co mogę wygrać?

Każda fotogra to osobna rywalizacja z innymi nagrodami. Do wygrania między innymi drukarka Canon TS6350, lampa FOMEI LED Mini RGB 5W oraz drukarka natychmiastowa Fujifilm Instax Link 2.

Wybierz z kim udasz się na fotowyprawę po Stocznii i stań do rywalizacji!

Jak zgarnąć nagrodę?

Wybierz po 1 fotografii na zadanie i wyślij je maksymalnie do 17.09.22 do godziny 23:59 na adres festiwal@swiatlosila.pl z dopiskiem FOTOGRA. Dajemy Ci aż 1-2 dni zapasu (w zależności od grupy) na selekcję i obróbkę zdjęć, jeśli uznasz to za konieczne. Wyjątkiem będzie Fotogra Analogowa, gdzie uczestnicy będą mieli czas aż do 26.09.22  na wywołanie negatywów i zdjęć.

Wyniki poznamy  w komunikatach na mediach społecznościowych Cyfrowe.pl maksymalnie do 30.09.22. Nagroda zostanie wysłana na adres wskazany przez zwycięzcę.

Prowadzący


Spotykamy się na wielkim święcie foto-video!

Już za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy