Przed nami dwa dni święta foto-video

Poznaj wyjątkowe stoczniowe przestrzenie!

Mapa festiwalu

Budynek dyrekcji

WykŁady, Wystawa "WOLność", strefa studio, strefa audio

Jeden z najstarszych budynków na terenie Stoczni Cesarskiej, którego historia sięga 1878 roku. Był świadkiem wielu wydarzeń historycznych, m.in. strajków stoczniowców protestujących pod jego drzwiami w imię swoich praw i wartości. W sali bankietowej odbędą się wykłady oraz wernisaż wystawy pokonkursowej. Znajdzie się tam także otwarte dla wszystkich studio oraz Strefa Audio.

Sala bhp

Rejestracja, strefa sprzętu, Wykłady, sklep, strefa studio, strefa druku, wypożyczalnia

To tu narodziła się Solidarność i podpisano porozumienia sierpniowe. Dziś pełni funkcję muzeum, upamiętniając prawie 200-letnią historię przemysłu stoczniowego. W tym znamienitym miejscu pojawią się stoiska partnerów, specjalna strefa testowania sprzętu oraz wykłady.

shipyard studio

Warsztaty

Idealnie wpisana w klimat stoczni miejscówka w urzekającym loftowym stylu – z cegłą i betonem na ścianach. Oprócz tradycyjnej cykloramy oferuje kilka specjalnie zaaranżowanych stanowisk z meblami i rekwizytami. Korzystając z jej otoczenia (graffiti, opuszczone korytarze itd.), można stworzyć naprawdę oryginalne zdjęcia. Do studia mają dostęp tylko zapisani na warsztaty masterclass.

Studio luksfera

warsztaty

W dawnym studiu projektowym Stoczni Gdańskiej odbędą się praktyczne warsztaty. Studio posiada zapierające dech w piersiach widoki na stoczniowe żurawie, a przez ogromne okna wlewa się do niego moc dziennego światła. Zachody słońca są tu tak fenomenalne, że nawet najlepsze na rynku lampy i akcesoria, w jakie wyposażone jest studio, mogłyby się wydawać… zbędne. Do studia mają dostęp tylko zapisani na warsztaty masterclass.

wydział remontowy

strefa Chillu, STREFA b2b

Klub muzyczny sąsiadujący z legendarną bramą Stoczni Gdańskiej. Znany z koncertów zespołów o nieco cięższym brzmieniu i ciekawych nalewek. Strefa Chilloutu dostępna będzie dla wszystkich od godziny 11. Można w niej będzie odpocząć, porozmawiać w kuluarach, a także wypić specjalnie uwarzony na tę okazję trunek!

dok cesarski

Wykłady, nphoto

Położony nad samym brzegiem kanału nieco futurystyczny namiot pomieści nawet 200 osób oraz scenę dla prelegentów. Przypominający z daleka kosmiczną kapsułę jest świetnie wyposażony (doskonałe nagłośnienie, klimatyzacja itp.). W razie dobrej pogody do dyspozycji fotografujących oprócz wnętrza namiotu będzie także cały teren dookoła. Postindustrialna przestrzeń i marynistyczny krajobraz to najlepsze tło do słuchania inspirujących wykładów!

Dok cesarski

zobacz zapowiedź festiwalu

Światłosiła 2022

Odtwórz wideo


Spotykamy się na wielkim święcie foto-video!

Już za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy